با اجازه از امام حسین (علیه السلام ) 

این

پست رو دیدم یاد سوژه های دیگه این سفر معنوی افتادم گفتم که باهاتون به اشتراک بزارم !

این طولانی ترین پست من در اینمدت یکسال میباشد.

چون دوست شباهنگ هستیم :) گفتیم یک کم متن مو مثل شباهنگ طور  طولانی کنیم :)) باشد از مریدان وی محسوب شوم :)))

اما بعد  

سوژه های که عکس نشدند 

این گفته ها بر اساس واقعیت و از زبان اقوام و حتی دوستان و حتی خودم روایت شده و میشه.

علت گفتن و نوشتن این پست : بلکه ما آدم ها بعضی از اخلاق های منفی مون رو حذف کنیم.

خودم بشخصه در سفر اربعین حسینی چند سال پیشم دیدم مردای که متاسفانه ظاهرا برای زیارت اومده بودند ولی باطنا متاسفانه نه .

زیرا که این مردا وما برای زیارت نیومده بودند برای افکار بد و خرابشون راهی کربلا شده بودند.

دیدن اینجور مردا متاسفانه یکی از تجربه های تلخ من تو اون سفر بود

برای اینکه با اینجور آقایون از نزدیک مواجه نشیم گروه ما و یکی دو گروه  دیگر از گروه های زیارتی که آدم های  با خدایی  بودند  برای من و سایر دختران اون سفر با بستن دست های خود و تشکیل حصار  دایره ای مانع از این میشدند ما با این جور آقایون بیمار برخورد داشته باشیم.

خانم های پیر گروهم و آقایون و خانم های یه گروه از  قم و کرمان با حصار دست و بستن حلقه  من و دیگر دوستان جوان گروه رو استتار میکردند که خدای ناکرده با اون آقایون گاها بیمار برخورد نکنیم. 

پس نتیجه اینکه این سفر برای خانم ها بنظر من با این وضعیت مناسب نیست  و امام حسین بعید

میدونم راضی باشه اینجور زیارتی که خدای ناکرده آقایون و خانم ها شونه به شونه بشن و الی آخر  

چون متاسفانه  هستند افرادی بیمار که نه برای زیارت میان نه هیچی فقط بخاطر بیماریشون میان کربلا که به نوعی تسکین پیدا کنن :|

( کربلا !!  نه پیاده روی !  پیاده روی حقیقتا یه چیز دیگه بود و اگر برای من امکان پذیر باشه پیاده

روی رو میرم ولی تو اون اوج شلوغی از دور به امامم سلام میدم و برمیگردم ) 

دو : 

تو کربلا اون سال برای رفتن به دستشویی های بیرون حرم چه فحش ها و چه کلمات رکیکی از ایرانی ها به گوش نمیرسید از همه بدتر یادمه یه خانم (شهرشو نمیگم ولی دیدم) ایشون مثلا زائر بود زائر کربلا ولی به دور از اخلاق ها و منش اسلامی 

دیدم خانمی که متاسفانه  وحشیانه حمله برد به یک خانم ایرانی دیگه و موهای سر اون شخص رو  کشید که چی ؟!

نوبت شما نبوده برین دستشویی و تو جمع یه کولی بازی درآورد که اون سرش ناپیدا !

اینا واقعا وقتی میرن شهرشون و وطن اسم زائر رو یدک میکشن یا چی ؟

بهشون میگن سلام کربلایی ؟

زیارت اینا هم در کنار اون آقایون قبول باشه !

( من ایرانی هایی رو دیدم که حتی به ایرانی های دیگه رحم نمیکردند و به هم بد و بیراه میگفتن ! جلوی ملتی از کشورهای دیگه ) 

گاها از خودم میپرسیدم هدف از رفتن به این سفر فقط رفتنه ؟ و یدک کشیدن کربلایی شدن رو اسم خودمون ؟! 

اصلا فلسفه این رفتن مگه اینه ؟!

سوژه های که عکس نشدند به حرف چند روز پیش یه زائر شما رو دعوت میکنم این رو من ندیدم ولی شنیدم و حرف اون شخص برای من حجته چون میدونم تو این حرفشون دروغی نیست

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها