وان : رفته بودیم سینما اما در نهایت تاسف دیدم بعضی از مردم ما :|

فرهنگ رفتن به فضای عمومی رو ندارند :|

بعد از تماشای بیست دقیقه فیلم یهو بوی بد پا اومد :| بعد دیدیم بله یکی از آقایون حاضر در سینما،  پاشو از کفشش درآورده و بوی بد پاش همه جا رو گرفته :| منم بمحض شنیدن بوی پا تا آخر فیلم مجبور شدم دستمال بگیرم جلوی بینی ام :|

2 : با دوستام رفته بودیم کافه ، موقع خوردن خوراکی هامون  یهو دیدم مدیر کافه برای مشتری هاش فندک و سیگار و زیر سیگاری میذاره :| و بهشون میگه  بکش کیف کن :|

حالا مشتری ها هم تقریبا پسران و دختران جوان بودند  

بعد دیدم تو  فضای کافه بوی سیگار میاد!

به دوستام گفتم چه بوی بد سیگاری :|

دوستام اول حرفمو تایید نکردند و بهم گفتن اصلا بوی سیگار نمیاد بعد از گذشت چند دقیقه یهو گفتن عه راست میگی ها :| چقد بوی تند سیگار میاد

به ناچار خیلی زودتر از موعد مقرر اونجا رو ترک گفتیم :|

موقع ترکِ کافه ، دیدیم متاسفانه دختر جوانی خیلی قشنگ سیگار بدست داره ،  سیگار میکشه

اینو که دیدم خیلی ناراحت شدم برای اینکه سیگار کم کم داره همگانی میشه چه دختر چه پسر !

و چقدر خطرناکه برای سلامتی دختران جوان ما :( ( خطرناک از این نظر روزی میخوان مادر بشن) 

امیدوارم حداقل تو شهر ما کشیدن سیگار برای دختران مون عادی نشه !

ثِ : رفته بودم دکتر دندانپزشکی که دندون هامو معاینه کنه! بمحض اینکه نشستم رو صندلی که دکتر دندونام رو ببینه بوی بدِ عرق دکتر حالم رو خراب کرد :|

اصلا باورم نمیشد ،  آدم پزشک باشه ولی به بهداشت خود کوچکترین اهمیتی نده

حالا دکتر بعد از معاینه ( دندونی که  پارسال  نیاز به عصب کشی داشت و من هنوز عصب کشی اش نکردم ) برای سه شنبه این هفته وقت تعیین کرد برای عصب کشی دندونم ! 

حالا من موندم بین رفتن و نرفتن فقط هم بخاطر همون بوی بد عرق شون  

هی به خودم میگم بیخیال دندونم بشم از یه طرفم دندونم بیخیال من نمیشه☹️

فکر کنم تا روز سه شنبه کلا کنسل کنم که کمتر حرص و جوش بخورم که اگر کنسل نکنم باید یک ساعت این بوی بد رو بسختی تحمل کنم ☹️

مشخصات

آخرین جستجو ها